Photography

Komiksové perspektívy: zbohom Celestún

Stále to neviem. Možno sa to ani nedá – s normálnym fotoaparátom. Proste – hlavnú časť tvorí popredie, pekne prekreslené "nedôležité" veci, ktoré sú dôležité až na druhý pohľad, pretože vytvárajú prostredie a atmosféru, a hlavný motív – postavy – sú iba v pozadí. Postavy aj tak už poznáme, načo ich zobrazovať detailne? Celé to treba rozvrhnúť tak, aby tam vošla bublina s textom – možno sa to ani nedá, ale chcel by som raz fotiť tak, ako sú nakreslené komiksy...