Keby som len vedel maľovať...
Táto fotografia je príliš obyčajná. Cvak. Ale keby som vedel maľovať a bol by to obraz – bol by to presne ten typ umenia, čo mám rád! Autodielňa. Napravo by som možno domaľoval muža v montérkach s cigaretou – pozeral by von z obrazu, proti kompozícii. Celé by to bolo v štýle Edwarda Hoppera.
Progreso, 2007