Photography

Neskoro v októbri, koniec sezóny na Yucatánskom polostrove. Na nebi sú už oblaky, fúka vietor a pláže sú – až na pár starých člnkov a čajok – úplne prázdne. Zdá sa, že ak sa chceš prejsť po pláži, zišiel by sa sveter. Zdanie však klame. Je teplo ako nikdy.

Myslím, že v Mexiku neexistuje niečo ako "zimná sezóna".

Mexické dobrodružstvo #1, 2007