Len obyčajný zimný brezový lesík priamo pri letisku. Taká moja posledná švédska fotka. Neskôr by bola aj tak už tma. Slnko tam takto zapadá už okolo druhej poobede.
Švédsko #4, 2010
Len obyčajný zimný brezový lesík priamo pri letisku. Taká moja posledná švédska fotka. Neskôr by bola aj tak už tma. Slnko tam takto zapadá už okolo druhej poobede.
Švédsko #4, 2010